Loading...
Ana Sayfa| İade ve Değişim

İade ve Değişim

İADE POLİTİKAMIZ

 

Bu web sitesinden satın alınan giyilmemiş ürünleri, siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde memnuniyetle kabul edeceğiz.

 

Şu anda web sitemizde iade etmek istediğiniz siparişler için ücretsiz iade sunmuyoruz. Yalnızca depomuzdan çıkmadan önce hatalı olan ürünler için ücretsiz iade sunuyoruz. Bu durumda, bu ürünleri bize geri göndermeden ÖNCE lütfen müşteri hizmetleriyle e-posta yoluyla iletişime geçin. Bunun nedeni, ödediğiniz iade posta ücretlerini iade edemememizdir.

 

2015 Tüketici Hakları Yasası'na aşağıdakileri sağlayarak tam olarak uyuyoruz:

 

Siparişiniz, siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edilir.

Siparişiniz eksiksiz olarak iade edilir.

Siparişiniz yeniden satışa uygun olarak orijinal kutusunda, tüm etiketleri ve ambalajı yerinde olarak iade edilir.

**Doğrudan web sitemizden satın alınmayan Sperry UK ürünleri için tazminat, değiştirme veya geri ödeme sağlayamıyoruz. Malların Satışı Yasası uyarınca sorumlu oldukları için satın aldığınız perakendeciyle iletişime geçmenizi öneririz.

 

NASIL DÖNÜŞ YAPILIR

 

Size kolaylık sağlamak için iade talimatları da gönderiye eklenmiştir.

 

Sipariş numaramı nerede bulabilirim? Sipariş numaranız, kargo ve sipariş onay e-postasında size gönderilen fatura ve paketleme notunda bulunabilir.

 

Lütfen ayakkabıları tüm etiketleri ve ambalajları yerinde olarak orijinal ayakkabı kutusunda iade edin.

 

Tekrar satılabilir durumda olmayan hasarlı ayakkabı kutuları için iadenizi reddetme hakkımız saklıdır.

 

Lütfen ürününüzü iade ederken dikkatli olunuz. Ürünleri, geldiği dış kartona bir iade etiketi yapıştırılmış olarak yerel bir Postaneye götürmeniz gerekmektedir. Posta Kanıtı almanızı ve bunu geri ödemenizi alana kadar saklamanızı tavsiye ederiz.

 

İADELERİN İŞLENMESİ

 

Hesabıma kredi almam ne kadar sürer? İadenizin depomuza ulaşması için zaman gecikmesi olacağından ve iadenizin işleme koyulması için izin verildiğinden, iadenizin hesabınıza yansıtılması için lütfen 2 hafta bekleyin.

 

HATALI VEYA YANLIŞ ÜRÜN/BOYUT ALINAN ÜRÜN İADE

 

Hatalı bir ürün aldığınızı veya yanlış bir ürün/beden aldığınızı düşünüyorsanız, masrafları size ait olmak üzere iade etmeden önce lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Ürün yıpranmışsa, kredi kartınıza kredi yüklenmeden önce ürün incelemeden geçmelidir. Sorunu doğrulamak için her zaman hatalı/yanlış öğenin resimlerini isteyeceğiz. Sorun yaşadığını düşündüğünüz ürünlerin iadesiyle ilgili daha fazla talimat için lütfen bizimle iletişime geçin. Posta masraflarını geri ödeyemiyoruz, bu nedenle lütfen kendi masraflarınızı karşılayarak iade etmeden önce bizimle iletişime geçin.

 

DEĞİŞİMİ NASIL İŞLEM YAPIYORUM?

 

Şu anda farklı bir ürün veya beden için iade etmek istediğiniz ürünler için değişim sunmuyoruz. Farklı bir çift sipariş etmek veya ürününüzün boyutunu değiştirmek isterseniz, gecikmeyi ve hayal kırıklığını önlemek için ürünü bize iade etmenizi ve ek bir sipariş vermenizi öneririz. İadeniz depomuza ulaştığında, geri ödemenin hesabınıza geçmesi için lütfen 2 hafta bekleyin. Satın alma işleminiz sırasında oluşan teslimat masrafları için kredi almıyoruz.

 

BAŞKA SORULARINIZ VARSA LÜTFEN MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ EKİBİMİZDEN BİRİ SİZE YARDIMCI OLACAKTIR.